XXL hry

Naše XXL hry sú zábavné hry v obrej veľkosti. Hry zabavia nie len deti, ale aj dospelých. Hry sú vhodné pre každý typ eventov, či už firemné, športové, spoločenské akcie. XXL hry vnášajú do tímov aj súťaživého ducha, logické myslenie, vedenie ľudí a preto sú využiteľné aj ako teambuildingové hry. Aktivity je možné umiestniť do outdoor aj indoor priestoru. Každá aktivita vyžaduje max. priestor do 6m2.

Ponúkame nasledovné hry:

XXL MIKÁDO

mikadoNa úvod prvý hráč chytí všetkých 40 tyčí do náručia a nechá ich voľne padnúť. Úlohou hráčov je striedavo vyťahovať po jednom farebné tyče z kruhu, tak aby sa iná tyč nepohla. Ak sa tyč pohne, účastníci sa v ťahu prestriedajú. Každá farba má svoje bodové ohodnotenie.

Viac info

XXL JENGA VEŽA

jengaÚlohou je postaviť, čo najvyššiu vežu postavenej z drevených kociek tak, že z veže sa postupne kocky vyťahujú a skladajú sa na vrchol veže, až kým sa veža neprevrhne.

Viac info

XXL BLUDISKO

bludiskoHry s guličkami inšpirujú a fascinujú každú generáciu. Spodná doska je upravená tak, že ju môžu naraz ovládať 5 párov rúk. Úlohou tímu je dostať guličku z vrchného poschodia bludiska na spodné poschodie. Pozor, na hracom poli je niekoľko falošných dier.

Viac info

XXL BALL TRANSPORT

transportÚlohou tímu je preniesť loptu, ktorá je položená na kovovom kruhu z jedného podstavca na druhý. Ku kruhu je priviazané množstvo povrazov a každý člen tímu drží iba jeden povraz. Líder musí ostatných hendikepovaných členov správne navigovať a koordinovať tak, aby sa im to úspešne podarilo.

Viac info

XXL PUZZLE

puzzleDrevené puzzle, ktoré tím musí čo najrýchlejšie poskladať do správneho tvaru. Logickou úvahou a tímovou spoluprácou sa to určite podarí.

Viac info

XXL VATRA

vatraZ materiálu, ktorý Vám dáme k dispozícií treba postaviť vatru. Táto úloha nevyžaduje žiadne veľké svaly, no preverí kombinačné a logické schopnosti, nakoľko sa jedná o hlavolam.

Viac info

XXL DA VINCIHO MOST

mostPo vzore Leonarda Da Vinciho je úlohou postaviť z 28 drevených tyčí most bez potreby lepidla, klincov alebo špagáta, tak aby samovoľne stál. Vyžaduje sa dobrá predstavivosť, trpezlivosť a veľa pomocných rúk.

Viac info

XXL VEŽA MOCI

vezaAktivita, ktorá vyžaduje tímovú spoluprácu, nakoľko celý tím ťahá za jeden povraz. Úlohou je pomocou lán pripevnených na žeriave premiestniť jednotlivé drevené časti na seba tak, aby sa vytvorila veža.

Viac info

ULOV SI ŠAMPUS

sampusAktivita sa skladá z kovovej štorcovej konštrukcie, háku, kladky a lán a prepravky obsahujúcej 6 fliaš šampanského, ktoré sú špeciálne upravené na zachytenie hákom. Úlohou je naplniť prepravku fľašami. Účastníci koordinujú pohyb háku len prostredníctvom poťahovania jednotlivých lán.

Viac info

BALANS NA SUDE

balansÚlohou je dostať sa na pohyblivom sude, ktorý je zavesený na dlhej tyči na koniec trasy bez dotknutia zeme. Avšak sud je vratký a pridržiavať sa dá len pomocou lana.

Viac info

HANOJSKÁ VEŽA

hanojska-vezaJedná sa o starý čínsky hlavolam, ktorý preverí logiku. Úlohou je presunúť pyramídu zloženú z farebných kameňov na inú tyčku pri dodržaní základných pravidiel hry.

Viac info