Život indiánov

Môžeme Vám porozprávať, čo je také výnimočné na našom indianskom outdoor tréningu alebo si to môžete prísť jednoducho vyskúšať. Počas dňa si postavíte pravý indiánsky prístrešok na spanie a ako ozajstní indiáni sa budete starať aj o udržanie ohňa pri vašom obydlí. Dlhé večery si indiáni krátili posedením pri ohni s konzumáciou „ohnivej vody", ktorá nebude chýbať ani vám. Atmosféru dotvorí jedlo z grilu, hudba a poriadne barbeque. Už aj staré indiánske kmene vedeli, že zdravý spánok je neodmysliteľný pre úkony ďalšieho dňa a práve vami postavené Típí vám ho umožní (alebo taktiež v blízkom hoteli). Spoločnosť Vám budú robiť naši skúsení inštruktori (outdooroví tréneri), ktorí Vás budú inštruovať ako správne postaviť Típí stan podľa stáročných tradícií.
Pri našej bohatej ponuke Típí si zaručene nájdete to správne pre váš tím. Určite budete nadšení!
Okrem toho:
Obrovské Típí pre vašu oslavu ako lokalita pre event alebo ako lokalita pre stretnutia a párty

Typ teambuildingu: Outdoor
Výhody: možnosť prenocovania , predĺženie a doplnenie programu až na niekoľko dní - s ďalšími doplnkovými aktivitami
Miesto konania: ACTION PARK Čunovo alebo Vám navrhneme vhodnú lokalitu podľa Vašich požiadaviek na Slovensku aj zahraničí
Trvanie: 3 hod. až 1 deň
Počet účastníkov: 4 – 30, väčšie skupiny na požiadanie (viacej Típí stanov)
Možnosti: Doplnenie programu o ďalšie indiánske aktivity (hod tomahawkov, streľba z luku, stavba vatry, lovenie zveri, tvorba indiánskych čeleniek, maľovanie na tvár, dekorácia Típí stanu, výroba fakiel, preteky na kanoe a iné)
Cena: na vyžiadanie