Teambuilding

Naše XXL hry sú zábavné hry v obrej veľkosti. Hry zabavia nie len deti, ale aj dospelých. Hry sú vhodné pre každý typ eventov, či už firemné, športové, spoločenské akcie. XXL hry vnášajú do tímov aj súťaživého ducha, logické myslenie, vedenie ľudí a preto sú využiteľné aj ako teambuildingové hry. Aktivity je možné umiestniť aj do indoor priestoru. Každá aktivita vyžaduje max. priestor do 6m2.
Ponúkame nasledovné hry:

 • XXL Mikádo
  Na úvod prvý hráč chytí všetkých 40 tyčí do náručia a nechá ich voľne padnúť. Úlohou hráčov je striedavo vyťahovať po jednom farebné tyče z kruhu, tak aby sa iná tyč nepohla. Ak sa tyč pohne, účastníci sa v ťahu prestriedajú. Každá farba má svoje bodové ohodnotenie.
 • XXL Jenga veža
  Úlohou je postaviť, čo najvyššiu vežu postavenej z drevených kociek tak, že z veže sa postupne kocky vyťahujú a skladajú sa na vrchol veže, až kým sa veža neprevrhne.
 • XXL Bludisko
  Hry s guličkami inšpirujú a fascinujú každú generáciu. Spodná doska je upravená tak, že ju môžu naraz ovládať 5 párov rúk. Úlohou tímu je dostať guličku z vrchného poschodia bludiska na spodné poschodie. Pozor, na hracom poli je niekoľko falošných dier.
 • XXL Domino
  Úlohou tímu je podľa predlohy vyskladať domino kocky tak, aby po padnutí prvej kocky padla celá stavba. Použiť musia všetky priložené kocky.
 • XXL Puzzle
  Drevené puzzle, ktoré tím musí čo najrýchlejšie poskladať do správneho tvaru. Logickou úvahou a tímovou spoluprácou sa to určite podarí.
 • XXL Vatra
  Z materiálu, ktorý Vám dáme k dispozícií treba postaviť vatru. Táto úloha nevyžaduje žiadne veľké svaly, no preverí kombinačné a logické schopnosti, nakoľko sa jedná o hlavolam.
 • XXL Da Vinciho most
  Po vzore Leonarda Da Vinciho je úlohou postaviť z 28 drevených tyčí most bez potreby lepidla, klincov alebo špagáta, tak aby samovoľne stál. Vyžaduje sa dobrá predstavivosť, trpezlivosť a veľa pomocných rúk.
 • XXL Veža moci
  Aktivita, ktorá vyžaduje tímovú spoluprácu, nakoľko celý tím ťahá za jeden povraz. Úlohou je pomocou lán pripevnených na žeriave premiestniť jednotlivé drevené časti na seba tak, aby sa vytvorila veža.

{gallery}indoor-training/XXL{/gallery}