Eventy

Potrebujete zanechať dobrý dojem? Usporiadajte event! Vo svete firemných večierkov ponúkame služby každej kategórie - firemný event, vystavovateľský event, event pre verejnosť, detský Event, rodinný Event či Incentive/Travel event. Toto všetko nájdete v portfóliu actionparku. Využite náš Action park alebo si nechajte vyskladať event na mieru na ktoromkoľvek mieste.

Adrenalin day – event/firemná akcia

Len na jeden deň vybočte zo zabehnutých koľají a doprajte si poriadnu dávku adrenalínu. Prinášame vám možnosť vyblázniť sa na aktivitách širokého spektra. Skočte si zo 14 m výšky, vyskúšajte si pohybovať sa po prekážkach v 8 a 12 m výške, zažite tímové istenie a množstvo iných lanových disciplín, ktoré čakajú len na vás. Okrem toho sa v našom parku nachádzajú bungie trampolíny, plážové volejbalové ihrisko, outdoor paintball, futbalové ihrisko, petang, zorbing, offroad, segway a celý rad iných zaujímavých aktivít..
Toto všetko môžete prežiť v action parku, počas vášho adrenalínového dňa.

Olympijské hry

Dajte voľný priebeh svojej súťaživosti a pobite sa so svojimi kolegami o medailu na vašich olympijských hrách. Vyskúšajte si takmer reálne olympijské mestečko Action Park, kde okrem olympijských disciplín nájdete gastro zónu, ktorá vám padne vhod po celodennom výkone. Doprajte si pocit vrcholových športovcov a pustite sa do zdolávania najlepších časov v disciplínach lanového, streleckého, offroadového a loptového charakteru.
Aby ste sa ako športovci cítili maximálne komfortne, večer sa môžete tešiť na after-párty, kde spoločne oslávime vaše výkony.

V prípade záujmu uskutočnenia „olympiády“ na mieste mimo Action Parku, prispôsobíme disciplíny zvolenému terénu a vašim požiadavkám.

Zamestnanecké výlety

1Utužte svoje pracovné vzťahy a spoznajte lepšie svojich kolegov či obchodných partnerov. Zažite spolu niečo výnimočné a zabudnite na chvíľu na všetky starosti. Váš výlet bude pre Vás prínosom nových inšpirácií, priateľstiev a impulzom k odbúravaniu bariér. Náš tip: dobrodružný výlet do Slovinska s raftingom, canyoningom a turistikou.

Vernostné a partnerské programy

1Poďakujte sa Vašim klientom, partnerom, či zamestnancom netradičnou formou a darujte im zážitok. Či už to bude noblesný večierok s ohňostrojom a všetkým, čo k tomu patrí alebo adrenalínový zážitok pre Top klientov. Využite tiež možnosť darčekových poukazov a nechajte nech si obdarovaný sami vyberú z našej širokej ponuky.

Športové dni „v ringu"

1Na uvoľnenie stresu a podporu súťaživosti sú naše manažérske dni ako stvorené. Nechajte svojej „bojovnosti" voľný priebeh a zmerajte si sily so svojimi súperiacimi kolegami. Po osviežujúcich športových výkonoch sa prevalí súťaživá atmosféra do príjemného večera, ktorý prináša príležitosť k výmene vzájomných skúseností a k lepšiemu rozhľadu vo svojom pracovnom obore.

Výročia vzniku

1Ako každé výročie aj to firemné je veľkou udalosťou. Formálne recepcie, večerné garde, pódium, mikrofón a svetlá, sú elementy, ktoré tu nesmú chýbať. K zorganizovaniu takého podujatia patrí kreatívny a premyslený program s jeho dokonalým prevedením. Naše dlhoročné skúsenosti sú garanciou úspechu akcie.

Vianočné a novoročné večierky

1Strávte najkrajšie a najpríjemnejšie dni v roku aj v kruhu svojich kolegov. Oslávte spoločne dosiahnuté úspechy z končiaceho roku a vykročte do tých nových v tom najlepšom nasadení. Nechajte zorganizovanie vášho večierku na nás a vy si s kolegami užite emóciu a zážitky, ktoré sú súčasťou našej bezchybnej organizácie.

Konferencie a recepcie

1Zorganizovanie kongresu, či konferencie už nemusí byť Vaša nočná mora. Uľahčíme Vám prípravu, organizáciu aj realizáciu. Nájdeme vhodnú lokalitu, zabezpečíme catering i ozvučenie, postaráme sa o program, pripravíme zaujímavé sprievodné aktivity a vždy pridáme niečo navyše. Zverte nám Vaše predstavy o konferencii a my ich zmeníme na realitu.

Tím spirit

1Kombinácia dobrodružných a akčných aktivít v prírode – takto v skratke definovat tento druh eventu. Výnimočné zážitky – akcia a adrenalín.

Barbeque party

1Ste fajnšmekrami v grilovej (grilovacej) gastronómii (kuchyni) a radi konzumujete vo voľnej prírode? Niet lepšieho miesta na vašu barbeque party ako u nás v Action Parku. Za podpory plného technického zabezpečenia vás odľahčíme od starostí, aby ste sa mohli plne venovať svojím chuťovým bunkám. V príjemnom relaxačnom prostredí.