Atrakcie, aktivity

Segway

Ovládnite jedinečné Hi-tech vozítko

3Segway je Hi-tech vozítko, ktoré bolo pôvodne vyrobené na kozmický výskum. Dnes však je segway populárnou zábavkou pre tých, ktorý si chcú vyskúšať netradičnú formu vozenia sa. Segway je poháňaný elektromotorom a za pomoci gyroskopov udržiava rovnováhu. Fungovanie je veľmi jednoduché. Postavíte sa na segway, ktorý sa automaticky aktivuje a udržiava stabilitu. Riadi sa ako jeden veľký joystick, ktorého sa držíte oboma rukami.. Chcete isť doprava? - zatiahnete páku doprava, chcete isť dozadu? - potiahnete páku dozadu. Zajazdiť si na tomto elektrostroji môžete na našej offroadovej dráhe alebo trávnatých plochách. Dráha má celkovú dĺžku okruhu 1200m. Je tu množstvo zákrut a technických úsekov, ktoré čakajú, aby ste ich prišli zdolať a zabaviť sa s priateľmi. 

Viac info

Paintball

Zažite akciu, rýchlosť, radosť i dynamiku.

9Paintball je moderný, akčný šport, ktorý nevyžaduje iba rýchlosť a kondíciu, ale budete potrebovať aj taktické myslenie, chladnú hlavu a stratégiu. Zažijete radosť a eufóriu z výhry,ale aj sklamanie, keď zistíte, ako málo niekedy stačí k porážke. Túto skvelú hru si zahráte na SWAT military ihrisku, kde sa nachádza mnoštvo zákopov, ostreľovní a prekážok, pomocou ktorých dokonale napodobníme partizánsku vojnu. Ihrisko má rozlohu 70x55m a kapacitu až 35 hráčov. Zahrať si môžete klasickú paintballovú ostreľovaciu hru, ale taktiež si môžete zahrať niektorú z našich ponúkaných hier.

Viac info

Streľba s ľuku a kuše

10Streľbu z kuše a luku si môžete vyskúšať na našich dvoch strelniciach. Náš inštuktor vám vysvetlí princíp fungovania a taktiež vám bude celý čas k dispozícií, ak by ste potrebovali poradiť. Môžete si vybrať streľbu len z luku, len z kuše alebo obidvoje.
Lukostreľba je jednou z najstarších ľudských činností a zároveň je to najstaršia strelecká aktivita a strelecký šport. Je to šport takmer pre každého a v každom veku. Vyskúšajte si pocit aký zažíval Robin Hood. Kuša je na rozdiel od luku tzv. zmechanizovaný luk, ktorý je nasadený na drevenú pažbu. Tým je presnosť streľby o niečo vyššia. Na rozdiel od luku, z kuše sa dá strieľať i poležiačky. Kuša je veľmi presná a pomerne tichá mechanická strelná zbraň.

Viac info

Zorbing

Prekotúľajte sa k zábave

3Prežite výnimočné pocity vo vnútri obrovskej dvojitej guli nazývanej zorbing. Tento ľahko extrémny šport vznikol v roku 2000 na Novom Zélande. Inšpiráciou na vytvorenie zorbu bola slávna skica muža s rozpaženými rukami od Leonarda da Vinciho.
Budete ukotvený v obrovskej nafúknutej guli, v ktorej je upevnená ďalšia guľa. Potom sa Vás už inštruktor pustí neriadeným kotúľaním dole 50m dlhým svahom. Zažijete neopakovateľný zážitok z rýchlej jazdy, no zároveň zorb absorbuje všetky nárazy okolia, tak budete vo vnútri guli neustále chránený.

Viac info

Skákacie topánky

Vyskúšajte si kengurie skoky

1Tieto špeciálne topánky sú nazývané aj kengurie topánky alebo lietajúce topánky. A prečo? Konštrukcia a tvar topánok pripomína jednoducho nohu kengury. Činnosť a fungovanie topánok vám tiež pripomenie skoky a chôdzu kengury. Budete si môcť zaskákať a zažiť pocit vysokých skokov až do výšky 2m. Pri behu na skákacích topánkach môžete dosiahnuť rýchlosť až do 30km/h. K dispozícii máme 6 párov skákacích topánok rozlíšených podľa váhy účastníka.

Viac info

BUNGEE TRAMPOLÍNA

1Je zábava, na ktorej si môžete bezpečne zaskákať do výšky až 7m a robiť saltá. Na začiatku budete pripútaný do sedáku, ktorý je upevnený na niekoľkých lanách. Čo Vám umožní skákať bez obavy pádu, pretože laná vás budú stále istiť a navádzať do stredu trampolíny. Po pripútaný vás inštruktor vytiahne do takej výšky, aby ste dočiahli na spodok trampolíny a už sa len odrážate a skáčete. Bungee trampolína je ideálna zábava pre robenie rôznych sált, či už dvojitých, trojitých , vpred alebo vzad. Zaručená zábava pre deti, ale aj dospelých s max. váhou jedného účastníka do 90kg. Na zariadení sú 4 trampolíny ktoré je možne paralelne používať. 

Viac info

VODNÉ SKÚTRE

1Rozmýšľali ste niekedy vyskúšať si jazdu na vodnom skútri, ale nechce sa Vám chodiť k moru? Ani nemusíte. S našimi vodnými skútrami sa môžete previezť aj na Slovensku. Či už si vyberiete Staré Koryto Dunaja, Zátoku v Čilistove, Vodnú nádrž Kaskády alebo inú vodnú plochu z našej ponuky o zábavu budete mať postarané. Tieto vodné živly skrývajú pod svojou kapotou silu a výkonnosť vďaka, ktorej zažijete rýchlu a adrenalínovú jazdu.

Viac info

VODNÉ LYŽOVANIE, WAKEBOARDING, VODNÉ KOLESO

Vodné atrakcie sú vhodné pre všetkých nadšencov vodných športov alebo tých ktorí chcú vyskúšať a naučiť sa niečo nové.
Atrakcie sú ťahané motorovým člnom alebo našim výkonným vodným skútrom (230 koní) a vy máte možnosť vyskúšať si všetky atrakcie počas akcie. V cene sú zahrnuté všetky tri atrakcie a personál počas akcie veľmi rýchlo vymení napríklad vodné lyžovanie za wakeboard alebo za koleso.

Viac info

PRENÁJOM VODÁCKEJ VÝSTROJE

Chcete isť na splav rieky alebo len tak člnkovať na jazere či spraviť slalomovú súťaž? Máme pre Vás kompletnú vodácku výstroj zo všetkým čo k tomu patrí. V rámci služieb Vám môžeme zabezpečiť aj inštruktora, rozhodcu, záchranára, prípravu súťažnej trate a dopravu materiálu.

Viac info

VYSOKÉ LANOVÉ PREKÁŽKY- MOBILNÉ

3Vysoké mobilné lanové prekážky sú variabilné prekážky, ktoré inštalujeme v akomkoľvek lesnom priestranstve. Podmienkou sú len pevné stromy s min. priemerom stromu 25 cm.

Viac info

NÍZKE LANOVÉ PREKÁŽKY - MOBILNÉ

1Nízke lanové prekážky predstavujú kombinácie lanových traverzou vo výške 0,6 až max. 1m nad zemou.

Viac info

MOBILNÉ LANOVÉ CENTRUM

1Hľadáte aktivitu vo výške a lokálne podmienky Vám neumožňujú spraviť mobilné lanové prekážky pomedzi stromami?
Na certifikovanej traverzovej konštrukcií (používanej aj pri koncertoch či ozvučovacej technike) Vám vo výške 0,6 až 6m nad zemou spravíme ľubovoľnú kombináciu lanových traverzou.
Výhodou takejto konštrukcie je rôznorodá použiteľnosť (podklad môže byť aj pevný aj trávnatý) – dĺžku a typ prekážok vieme prispôsobiť Vašej požiadavke na náročnosť od 5 do 10m.

Viac info

Kiting

1Základ tohto moderného športu tvorí kite, teda drak alebo šarkan, ktorý je poháňaný vetrom. Princípom kitingu je naučiť sa ovládať práve tohto draka vo vetre na suchu. Po zvládnutí základnej techniky ovládania kitu je možné ďalej rozvíjať tento šport, buď na vodných plochách za pomoci wakeboardu, taktiež aj na suchu za pomoci skateboardu alebo kolieskových korčúľ. V našej ponuke máme skúšobné kity určené na tréning na suchu – vhodná aktivita pre deti aj dospelých.

Viac info

AQUABALL

1Vyskúšajte si pocit chôdze na vode. Ako? Nastúpite do nafúknutej vodnej guli, ktorá Vás ochráni pred vodou, takže z gule vyjdete suchý.
Ale zároveň Vám umožní pevný povrch aquaballu, aby sme sa na vodu doslova a do písmena postavili. Táto atrakcia je aj o zábave, pretože nie vždy sa vám koordinovane podarí sa postaviť a chodiť. Atrakcia je vhodná pre deti, ale taktiež ako voľnočasová aktivita pre dospelých.

Viac info